х
Триває змагання стартап-проєктів в IT-сфері — ІТ EUREKA. 16 грудня експертне журі обере переможців, які отримають грошові призи. Vector увірвався та організував альтернативне глядацьке голосування. Дивіться відеопітчі півфіналістів та вирішуйте, хто з команд отримає PR-матеріал на Vector. Глядацьке голосування триває до 16 грудня, і вже 17 грудня ми оголосимо переможця за версією
читачів Vector.

Конкурс стартап-
проєктів
Голосування
Про проєкт
Що таке IT_EUREKA?
IT_EUREKA – це конкурс стартап-проєктів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ консалтингова компанія Sigma Software. Цього року драйвером змагання став бізнес-акселератор Sigma Software Labs.
Як проходить змагання?
Команди беруть участь у менторських програмах, проходять crash test, а кращі отримають грошові та партнерські призи. Серед найгучніших історій успіху IT_EUREKA 2020 — команди Elomia, IOON, Lawyerd, які сьогодні отримують пропозиції від інвесторів як з України, так і з-за кордону.
Про команди
 1. mbakids.online — освітня гейміфікована онлайн-платформа для дітей і підлітків.
 2. MySat UA — навчальний конструктор, що дає можливість без спеціальних знань скласти пристрій із функціональністю наносупутника.
 3. AR School — освітній застосунок для проведення уроків хімії з використанням технології доповненої реальності замість дорогих та небезпечних хімічних реактивів і обладнання.
 4. Aid — застосунок, що допомагає бізнесам впровадити у свої продукти вже готові інтуїтивно зрозумілі рішення зі сфери AI та ML.
 5. SmartZavod — серія HighTech-рішень, що скорочує цикл виходу на ринок нових продуктів, стартапів і бізнесів від тижнів до годин. Це можливо завдяки повній автоматизації 3D-друку.
 6. Pavooq — онлайн-платформа, що допоможе виміряти згуртованість команди та виявити потенційні ризики після аналізу патернів спілкування.
 7. Розумна рукавиця — пристрій, що допомагає людям із порушеннями зору відчувати себе комфортніше та безпечніше завдяки візуалізації навколишнього середовища через вібрації.
 8. WOD Insight — платформа на базі АІ для спортсменів, які займаються CrossFit і HIIT.
 9. Atmosphere Enterprise — інтелектуальна система для прогнозування та моніторингу природних змін, що надає надточний локальний прогноз погоди та дані про якість повітря.
 10. WheelKeep — невидима система, що захищає велосипеди від крадіжок.
 11. iCardy — медичний онлайн-сервіс, що дає лікарям змогу здійснювати віддалений моніторинг пацієнтів.
 12. Camtouch — інтерактивний пристрій, що перетворює зображення будь-якого проєктора або телевізора на сенсорний екран.
Новини проєкту
Менеджерка проєкту: Анна Соха
Дизайнерка: Аня Янушевич
Редакторка: Дар'я Трапезнікова
Розробник: Віталій Олійник
Коректорка: Ніка Пономаренко
© vctr.media 2021. У разі використання матеріалів із сайту робіть у першому абзаці активне посилання зі згадуванням сайту.