Нова функція дозволяє слухати статті в зручному форматі завдяки технології від Respeecher. Насолоджуйтесь контентом у будь-який час – у дорозі, під час тренувань або відпочинку.
Режим читання збільшує текст, прибирає всю зайву інформацію зі сторінки і дозволяє зосередитися на матеріалі. Тут ви можете вимкнути його в будь-який момент.
Режим читання
Режим читання збільшує текст, прибирає всю зайву інформацію зі сторінки і дозволяє зосередитися на матеріалі. Тут ви можете вимкнути його в будь-який момент.
Завершити
Слухайте з будь-якого місця
Просто виділіть частину тексту, щоб почати прослуховування з відповідного абзацу. Спробуйте — це зручно!
У США, щоб вважатися багатим, потрібно мати щонайменше $2,3 млн. Таку цифру назвали учасники щорічного опитування «Сучасне багатство» від фінансової компанії Чарльз Шваб. Для «фінансового комфорту» американцям достатньо $839 тис. Про це пише Entrepreneur.
Що сталося
У дослідженні Чарльза Шваба «Сучасне багатство» за 2025 рік було визначено точну суму, яка, на думку американців, робить людину заможною — $2,3 млн. Це менше, ніж торік — тоді поріг багатства становив $2,5 млн. Щоб відчувати себе «фінансово комфортно», респонденти в середньому назвали суму $839 000. У дослідженні взяли участь понад 2000 дорослих американців віком від 21 до 75 років.
Скільки потрібно для багатства:
Покоління Z — $1,7 млн.
Міленіали — $2,1 млн.
Покоління X —$2,1 млн.
Бумери — $2,8 млн.
Скільки потрібно для фінансового комфорту:
Покоління Z — $329 000.
Міленіали — $847 000.
Покоління X — $783 000.
Бумери — $943 000.
Чому це цікаво
Дослідження показує, що для американців гроші — не єдина ознака багатства. На запитання, що для них означає бути багатим, респонденти відповіли:
45% — «щастя».
44% — «сума грошей, яку я маю».
37% — «фізичне здоров’я».
32% — «психічне здоров’я».
24% — «якість моїх стосунків».
24% — «життєвий досвід».
20% — «досягнення».
18% — «кількість вільного часу».
17% — «матеріальні блага».
Що далі
Коли респондентів запитали, чи відповідають вони своїм уявленням про багатство, найоптимістичнішими виявились представники покоління Z — 43% відповіли «так». Серед бебі-бумерів таких лише 20%.