Наша компанія створює графічні інтерфейси. Раніше в арсеналі команди було приблизно десять різноманітних програм. В одній створюєш Customer Journey Map (карта, що показує як користувач має пересуватися сайтом або програмою), у другій – прототип, у третій – макети, в четвертій – векторну графіку. А потім ще треба придумати, як презентувати проєкт клієнту, щоб він побачив цілісну картину. Все це розтягувало створення будь-якого рішення в часі та коштувало для замовника дорого.
Також проблемою була необхідність постійно пересилати робочі файли одне одному. Працювати з конкретним макетом могла тільки одна людина одночасно. Вона вносила правки, передавала комусь файл, наступна людина додавала щось своє, і так без кінця. Врешті в кожного на комп'ютері опинялось безліч версій макета, у яких складно не заплутатися. А ще файл міг некоректно відкритися, якщо на комп'ютері не були встановлені потрібні шрифти.
Під час такого робочого процесу програма має швидко реагувати на команди. Тому краще працювати на ноутбуці з продуктивним "залізом" і отримувати оперативний відгук системи.
Нам був потрібен інструмент, який може об'єднати всі процеси в одному місці. І дозволити усім працювати над одним проєктом одночасно – як це давно роблять із текстами в Google Docs. Чотири роки тому ми спробували працювати з Figma, і з того часу життя змінилося. Це виявилося найкращим рішенням для командної роботи дизайнерів.