Нова функція дозволяє слухати статті в зручному форматі завдяки технології від Respeecher. Насолоджуйтесь контентом у будь-який час – у дорозі, під час тренувань або відпочинку.
Режим читання збільшує текст, прибирає всю зайву інформацію зі сторінки і дозволяє зосередитися на матеріалі. Тут ви можете вимкнути його в будь-який момент.
Режим читання
Режим читання збільшує текст, прибирає всю зайву інформацію зі сторінки і дозволяє зосередитися на матеріалі. Тут ви можете вимкнути його в будь-який момент.
Завершити
Слухайте з будь-якого місця
Просто виділіть частину тексту, щоб почати прослуховування з відповідного абзацу. Спробуйте — це зручно!
OpenAI планує запровадити комісію з продажів, які відбуватимуться напряму з ChatGPT. Це частина нової стратегії монетизації компанії, яка досі заробляла на підписках. Про це пише Financial Times.
Що сталося
Компанія планує інтегрувати власну систему оформлення замовлень безпосередньо в ChatGPT. Продавці, які прийматимуть і виконуватимуть замовлення через цей інструмент, сплачуватимуть OpenAI комісію. До цього компанія отримувала основний дохід від підписок на преміумпослуги. Завдяки новій функції він зможе заробляти й на користувачах безплатної версії ChatGPT.
Рекомендації товарів у ChatGPT формуватимуться відповідно до вашого запиту, контексту та бюджету. Але під час переходу за товаром вам може бути показаний список продавців, сформований за метаданими від сторонніх партнерів. Ціна чи доставка поки не враховуються, але компанія планує вдосконалювати цю функцію.
Чому це цікаво
Бренди та рекламні агентства вже експериментують із просуванням товарів у чат-ботах, публікуючи контент, який, на їхню думку, імовірніше буде використаний моделями чату, вона отримала назву AIO (AI optimisation).
Ще у грудні компанія OpenAI заявляла, що не має активних планів запуску реклами, однак фінансова директорка Сара Фраєр у коментарі Financial Times зазначила, що компанія розглядає таку можливість і хоче «ретельно підійти до того, коли й де її впроваджувати».
Що далі
Це посилить конкуренцію з Google, адже все більше споживачів шукають товари й послуги безпосередньо через AI-чат-боти. Компанії, наприклад, Shopify, пропонують технологію оформлення покупок, яку можна інтегрувати в сторонні онлайн-сервіси. Ця система вже використовується соцмережами, зокрема й у функції покупок TikTok.
Нагадуємо, раніше ми писали, як ChatGPT шкодить вашому заробітку: 5 помилок, яких варто уникати.