Нова функція дозволяє слухати статті в зручному форматі завдяки технології від Respeecher. Насолоджуйтесь контентом у будь-який час – у дорозі, під час тренувань або відпочинку.
Режим читання збільшує текст, прибирає всю зайву інформацію зі сторінки і дозволяє зосередитися на матеріалі. Тут ви можете вимкнути його в будь-який момент.
Режим читання
Режим читання збільшує текст, прибирає всю зайву інформацію зі сторінки і дозволяє зосередитися на матеріалі. Тут ви можете вимкнути його в будь-який момент.
Завершити
Слухайте з будь-якого місця
Просто виділіть частину тексту, щоб почати прослуховування з відповідного абзацу. Спробуйте — це зручно!
Компанія Perplexity представила свій перший браузер зі ШІ — Comet. Він має вбудованого AI-помічника, здатного аналізувати сайти, відповідати на запитання, автоматизувати пошук, покупки та бронювання. Наразі браузер доступний у бета-версії для користувачів з передплатою. Про це пише The Verge.
Що сталося
Компанія Perplexity представила Comet — перший веббраузер компанії на базі штучного інтелекту. Він доступний для користувачів з підпискою Perplexity Max ($200/місяць), а також для обмеженої кількості учасників списку очікування.
Основна функція Comet — інтеграція пошукової системи Perplexity зі згенерованими ШІ-відповідями замість класичних списків посилань. Браузер має вбудованого агента — Comet Assistant, який може:
автоматично аналізувати контент вебсторінок;
відповідати на запитання щодо прочитаного;
резюмувати листи;
сканувати події в календарі;
взаємодіяти з іншими застосунками користувача.
Comet Assistant працює як «сайдбар» у браузері: він бачить сторінку, яку переглядає користувач, і надає персоналізовану допомогу — без потреби копіювати текст у чат.
CEO Perplexity Аравінд Срінівас назвав Comet ключовим кроком у боротьбі компанії з Google за увагу користувача. Його мета — створити «операційну систему», в якій користувач може виконувати більшість повсякденних дій безпосередньо в браузері за допомогою ШІ.
Що далі
Perplexity прагне зробити Comet браузером за замовчуванням для своїх користувачів і тим самим наростити прямий трафік до власної AI-пошукової системи — без посередництва Google. У травні 2025 року компанія обробила 780 млн запитів, а її щомісячне зростання перевищує 20%. Нагадуємо, раніше ми писали, що європейські видавці подали в ЄС скаргу на Google: AI Overviews забирає трафік із сайтів.
Більше про це
Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter