Скільки разів в день кожен з нас отримує повідомлення в месенджері від різних компаній: магазинів, кафе, служб доставки, банків, МФО та салонів краси? А скільки таких повідомлень цікаві саме вам?

Разом із «Київстар» ми вирішили дослідити, які розсилки працюють, а які — ні. Запрошуємо нам допомогти та оцінити 12 «есемесок». А в кінці матеріалу — поради для маркетологів, що допоможуть створити влуч
ний текст повідомлення.

Дякуємо, що висловили свою думку про рекламні SMS. Бажаємо вам отримувати тільки корисні повідомлення від брендів:)
Пишемо лаконічно та просто.

Замість «Хочеш трансформувати та оптимізувати свій бізнес» радимо писати «Хочеш отримати практичні знання для розвитку бізнесу».
Розповідаємо про конкретну вигоду.

Замість «неймовірна акція» пишіть «знижка 10% на ультразвукове чищення зубів».
Обмежуємо строк дії пропозиції.

Стимулюємо отримувачів не проґавити можливість — «тільки до кінця квітня», «лише 1–3 травня».
Закликаємо до дії.

«Телефонуй», «бронюй», «переходь», «завітай до».
Залишаємо контакти.

Обов'язково додайте посилання на сайт або номер телефону. До посилання варто додати UTM-мітку, аби підрахувати конверсію з розсилки.
Використовуємо тільки нормативну лексику та ввічливий тон звернення.
Дотримуємося Закону України «Про Рекламу» та пишемо повідомлення українською. Наприклад, в Законі зазначено, якщо в рекламі згадуються знижки, то обов'язково потрібно вказати місце, дату початку і закінчення знижки, а також її конкретний розмір.
Business Data Solution — це сучасна платформа для самостійного налаштування SMS та Viber-розсилок від «Київстар».

Business Data Solution — це кращий варіант, коли компанія має обмежений бюджет на маркетинг, але хоче розповісти своїм клієнтам про знижки, відкриття нового магазину/салону/кафе, ознайомити з новинками або запропонувати товар або послугу.

За допомогою платформи ви:
самостійно налаштуєте розсилку через SMS або Viber
зробите текст більш влучним завдяки рекомендаціям контент-менеджерів «Київстар»
знайдете цільову аудиторію за допомогою Big Data-фільтрів серед абонентів «Київстар», які підписані на послугу «Мої Знижки»
зробите розсилку по власній базі контактів
самостійно оберете кількість контактів для розсилки під ваш бюджет
отримаєте статистику відправлених та доставлених повідомлень певної рекламної кампанії
Вартість одного повідомлення залежить від типу обраних на платформі Big Data-фільтрів та їхньої кількості. Мінімальна ціна звичайного SMS — 50 копійок, повідомлення Viber — 80 копійок. Навіть із бюджетом у 2000 гривень будь-який бізнес зможе провести промокампанію.
*Пропоновані сервіси та послуги на основі Big Data створені мобільним оператором. В роботі з даними компанія дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» і не передає та не продає персональні дані абонентів, зокрема й записи розмов, тексти SMS/MMS та історію браузера третім особам. Усі аналітичні моделі з використанням Big Data будуються на основі знеособлених даних.
Авторка Анна Соха
Редактор Богдан Діордіца
Дизайнерка Анна Янушевич
© vctr.media 2021. У разі використання матеріалів із сайта робіть у першому абзаці активне посилання зі згадуванням сайта.