Ігри допомагають позбутися стресу, от тільки коли усе тупить, клавіші залипають, а кулер гудить так, що чути у навушниках — хочеться лише кинути ноут об стіну.

Для цього спецпроекту ми прикували трьох затятих геймерів до батареї та тримали їх у підвалі, доки не дізналися, чого ж вони очікують від свого ноута.*

Коли ми виловили всі інсайти та смішні історії, залишилось тільки перевірити ноутбук Lenovo Legion Y740 на стресостійкість найвимогливіших гравців. Результати цього тесту читайте в наших коміксах.


Для кого Ганс Ціммер писав саундтреки? Не для 8-бітної епохи Dendy і не для Супер-Маріо, хай там який він легендарний. Настала нова ера звуку: ви можете переплутати нападника у грі та вашу дівчину з бутербродом та ножем.

Моторошні шорохи та гучні постріли — для повного занурення в ігровому Lenovo Legion інтегрували динаміки Dolby Atmos та технологію Sound Radar. Згадайте відчуття в кінотеатрі — тепер для цього не потрібно виходити з кімнати.
Зізнавайтесь, скільки разів у житті ви казали друзям, що у вас високий пінг? Хоча справа була не в ньому, ви просто натискали не ту клавішу. Воно й зрозуміло, бо грати в темряві — це окремий вид майстерності. Спершу ви навчилися вдало стріляти, сідати і кастувати при світлі дня. Але потім життя змусило вас працювати вдень, тож на гру залишилася лише темрява.

Тут і настає справжнє випробування вашого скілу: почалися массові міскліки та програші. У Lenovo Legion подбали про та захист від фіктивних натискань, тож вам не доведеться червоніти перед друзями. Завдяки кольоровій підсвітці, яку можна налаштувати під себе, всі букви зі слова «Retard» яскраво переливаються. Точно не забудеш, що написати своєму тім-мейту. Хоча, ви ж тім-мейти, чи не так?
Ваш старий ноутбук — це пекарня або мангал. Скільки пакетиків заморожених овочів стали овочами гриль? А скільки разів ви намагалися підсунути вентилятор до гарячого ПК? Ще й гул під час гри стояв такий, ніби ви — пілот бомбардувальника Б-51.

Ера палаючих долонь та шумових бомб закінчилась. Два різноспрямовані вентилятори і чотири повітрозабірних отвори відводять тепло від процесора та відеокарти — у Legion ефективна система охолодження Coldfront. А ваш старий ноут годиться лише на смаження овочів.
FPS — це не просто абревіатура, це символ стабільності ваших нервів. На 15 FPS ви відчуваєте, як у вашій квартирі починається пожежа, на 30 FPS ви переноситеся в 2007 рік, а от на 60 FPS ваш стан нормалізується.

60 — це комфортна норма, але норму завжди можна перевершити. Із відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q ваше ігрове задоволення злетить у космос. Викручуйте налаштування на «ультра» без вагань.
Інженери Lenovo розуміють, що повільний у роботі ноутбук шкодить вашому здоров'ю. От скажіть, що це не про вас: ви завантажували гру, а поки чекали, пішли на перекур та за бутербродом.

Тепер доведеться кинути палити, бо «начинка» новинки Legion не змусить вас чекати. Хоч геймерство — це не найактивніший вид спорту, швидке завантаження ігор змусить вас стати трішки ЗОЖ. Без паління та бутербродів.
Хто сказав, що геймерський ноутбук суперечить діловому дрес-коду?Стильний ззовні, потужний всередині.
Занурюйся в гру.
З ним ти надовго забудеш про апгрейд.
© vctr.media 2019. При использовании материалов ставьте активную ссылку с упоминанием сайта в первом абзаце.