Львівський IT-кластер отримає 81,5 млн євро кредиту на будівництво Innovation District IT Park

Державний банк Польші BGK погодився надати 81,5 млн євро кредиту на будівництво проєкту Львівського IT-кластеру Innovation District IT Park. Про це повідомили представники спільноти.

Що сталося

Найбільший державний банк Польщі Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) погодився надати кредит у розмірі 81,5 млн євро на будівництво Innovation District IT Park.

Технологічний парк з офісами для 10 000 ІТ-спеціалістів, мультифункціональним центром і науковими лабораторіями створять у Львові на перетині вулиць Стрийська-Чмоли. Загальна вартість першої черги проєкту становить 136 млн євро. Її планова дата відкриття — друга половина 2023 року.

«Ми дуже довго чекали на це рішення банку, результати стосовно цього кредиту інвестори проєкту очікували отримати ще в лютому 2020 року. Проте вже тоді світові банки зупинили ухвалення важливих фінансових рішень через ситуацію з настанням коронакризи. Проте ми раді, що інвестори проєкту отримали позитивну відповідь від банку й з упевненістю можемо сказати, що проєкт рухається далі», — розповідає СЕО Львівського ІТ-Кластеру Степан Веселовський.

Проєкт реалізують за участю локального інвестора Galereja Centre, ріал-естейт фонду Brookfield, інвесткомпанії Horizon Capital та в партнерстві із Львівським ІТ-Кластером. Генеральний підрядник будівництва — польська будівельна компанія Unibep.

Чому це важливо

У Innovation District IT Park  будуть працювати та навчатись майбутні ІТ-спеціалісти. Окрім офісних приміщень, на території IT Park розміститься також кампус лабораторій. Вільний доступ до них отримають науковці та студенти з різних навчальних закладів міста.

Ідея навчальної складової проєкту дати студентам можливість застосовувати здобуті знання на практиці, навчатися в епіцентрі ІТ-індустрії. Проєкт має перших резидентів. Серед них — компанії GlobalLogic, N-iX, Intellias, SoftServe та Perfectial.

Что вы творите?

 

Поделиться