Агенція VANDOG створила платформу для продажу айдентики й упаковки

Креативна агенція VANDOG створила платформу з готовими концепціями, що не підійшли замовникам із певних причин. Заробленні кошти віддадуть на благочинність, повідомили у VANDOG.

Що сталося

VANDOG створило платформу з готовими концепціями айдентики й упаковки, що не підійшли замовникам із певних причин. Вона називається «Бренд-сток». Платформа доступна, як група у Facebook.

Як працює платформа

Платформа спрямована на бізнеси, яким бракує лише вдалого брендингу, упаковки, айдентики та дизайну, щоби вийти на ринок.

Для того, щоб їх отримати, слід:

  • перейти за посиланням і вступити у групу;
  • обрати варіант, який сподобався найбільше;
  • написати в коментарях «Куплю»;
  • продавець та адміністратор зв’яжуться з покупцем, щоби закінчити продаж.

Щоби розмістити свої роботи, також слід вступити у групу. У процесі автор погоджується з умовами та дає згоду на передання прав покупцеві в майбутньому. Кожна публікація проходить модерацію та з’являється у групі лише після підтвердження. У коментарях не можна просувати інші роботи, спамити, обговорювати сторонні теми.

За скільки можна продати роботи

На платформі діє чітка політика стосовно цін. Вартість айдентики не може перевищувати 10 000 грн, а упаковки — 5000 грн. Платформа бере 10% комісії із продажу. Ці кошти йдуть на підтримку притулку для бездомних тварин «Сіріус».

Что вы творите?

Поделиться