Ресурс легкості

11 інсайтів як Остапчук, Євтушенко
та KOLA зберігають ресурс легкості

На правах реклами
Проєкт за підтримки бренду glo™
glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції

Нескінченний потік новин та стресове середовище пригнічують та заважають рухатися життям. Саме тому бренд glo™ та редакція медіа Vector вирішили поспілкуватися з представниками креативної індустрії й дізнатися про їхні способи повернення до стану легкості під час турбулентності.

Так було створено «Ресурс легкості». Телеведучий Володимир Остапчук, співачка KOLA та підприємець Костянтин Євтушенко розказали про свої способи залишатися в ресурсі та стані легкості за будь-яких обставин. Ми також склали для вас вайбовий плейлист, що віднесе в подорож Україною, та Хмару мрій, яка здійснює бажання.

Цей проєкт дасть ресурс вдихнути-видихнути й відчути легкість.

Володимир Остапчук

Телеведучий, актор

Ми знаємо Володимира з телевізійних програм, а голос впізнаємо з озвучки кіно. Здавалося б, розважальні шоу стали «не на часі», але гумор усе ж залишився потужною філософією.

«Ми часто їздимо на деокуповані території, і я там вчуся ставлення до життя — для цих людей є зараз, вони живі — і це вже велика радість. Коли навколо все нестабільне та неконтрольоване сильніше, ніж зазвичай, — треба цінувати те, що є. Дзвінок рідних, сонечко, світло. Так, ми не можемо планувати, але це дає гостре відчуття проживання кожного моменту в теперішньому».

Що допомагає Володимиру зберігати ресурс легкості:

Шукати точки опори

Я зараз чітко прописую свій план на день, не нехтуючи відпочинком — це точка опори. У мене ніколи не було близьких стосунків із батьками, а зараз мама тішиться, що я їй кожен день телефоную, — це також точка опори.

Я багато читаю, хоч не міг себе змусити довгий час. Раніше було більше порожніх переживань. Ти думаєш: а що буде через рік, а яким буде курс долара, а що буде з роботою. Зараз моє ставлення: роби те, що ти маєш робити прямо зараз, і не думай про гіпотетичні проблеми в майбутньому.

Жити в стані вдячності та очікування свята

Поняття вдячності для мене — перманентне самовідчуття. Тобто я з вдячністю приймаю все — негаразди й гаразди.

Щось велике я ще не зробив, але точно знаю, воно прийде. Я намагаюся зберігати це відчуття очікування свята. Навіть якщо не склалося наприкінці дня, можу підійти до дзеркала й сказати: «Вов, ну сьогодні був такий собі день, але ти зробив усе, що міг».

Бути готовим повернутися до «базових налаштувань»

Я завжди готовий повернутися до базових налаштувань. Я знаю, що означає жити скромно, бо виріс у багатодітній родині в Умані. У своєму житті робив три еміграції — ментальних і фізичних. Виїхав із маленького міста у велике, переїхав із Києва в Канаду й потім повернувся до Києва. Я достатньо легко можу обнулитися — і це допомагає мені сприймати зміни.

Час для перезавантаження

Відпочивати на морях й океанах ми будемо після перемоги. А перезавантаження можливе й у межах країни. Щоб відчути легкість та відпочити, необов'язково далеко їхати. Для мене перезавантаження в кількох речах. Перше: я дотримуюся інформаційної гігієни. Це не означає, що я не в курсі. Це означає, що я хочу менше хвилюватися. Я намагаюся не занурюватися в нескінченний скролинг стрічки та фільтрувати інформацію. Відписався майже від усіх новинних каналів, що публікують надемоційний контент. Також виділяю собі час «інформаційної тиші», коли взагалі не беру до рук телефон.

Друге: зосередження на чомусь простому, от як, наприклад, прогулянка. Погода вже класна, раніше я стільки не гуляв. Учора взяв велосипед — і протягом години катався центром Києва.

Слухаємо та повертаємо собі легкість. Музика має чарівну здатність переносити нас у будь-які місця. Вона швидко перезавантажує мозок і душу. Ми створили плейлист, що «віднесе» в подорож куточками України.

Схожу здатність швидко «перезавантажитись» має новий glo™ Hyper X2 Air. Девайс буде готовий до використання за 30 секунд у режимі Стандарт, та 20 секунд — у режимі Буст.

Костянтин Євтушенко

Підприємець, керівний партнер UNIT.City

Костянтин Євтушенко дотримується філософії легкості у всьому: бізнесі, особистому житті, ставленні до криз. Саме такі переконання допомогли підприємцю та його команді вистояти у 2022 році й підкорити нові бізнес-горизонти. Він відкритий до змін й не боїться нового досвіду — тільки так можна відчувати життя на повну.

«Моя філософія: намагайся використовувати будь-яку можливість, але відпускай, якщо не можеш контролювати. Я просто відчуваю, що неможливо контролювати все. Таке ставлення дає більше свободи. Кайфувати від шляху — саме це передовсім рухає мене життям».

Розпитали Костянтина про його способи зберігати ресурс легкості. Ось, що він розказав.

Любити життя, як є

Єдина реальність і єдине життя по-справжньому — це зараз. І неважливо, чи в якійсь справі ти зазнав поразки чи досягнув успіху. Важливий сам шлях. Головна цінність життя — відчувати. Кожен подих, погляд, сумнів і відкриття себе з іншого боку.

Кожне спотикання, набита ґуля, кожна усмішка і кожна нова мрія — змінюють цей світ. Тому важливий кожен. Я відчуваю любов до світу в усіх його проявах — навіть якщо сумно або складно. Великий дар відчувати повноту палітри життя. Якщо усвідомити це — сприймаєш усі виклики легко.

Мати маленьку перемогу

Особисто для мене ресурс легкості — мати кожен день маленьку перемогу. Творчі або професійні досягнення. Кожен день я роблю маленький крок до великої мети, це дає викид ендорфіну й відчуття: «ОК, я можу». Важливо не ставити собі великі завдання. Вони обовʼязково здійсняться, але йти до них треба маленькими систематичними кроками. Це дуже важливе усвідомлення: ти можеш допомагати, донатити, волонтерити, робити бізнес. І все це в Україні.

Люди = натхнення

Я за природою є відкритою людиною. Сьогодні емоційний інтелект та легкість — мастхев. Світ максимально відкритий для будь-якої цілі або мрії. Ми маємо надвисокі можливості для реалізації потенціалу.

Я живу в постійному русі та в надвисоких темпах. Для мене, наприклад, досить важливим є оточення, серед якого перебуваю. Мій драйвер натхнення — люди. Дуже радію, коли можу чимось допомогти, розв'язати чиюсь проблему або зсунути з мертвої точки справу. Саме оточення сприяє ресурсному стану.

Бути гнучким та відкритим до змін

Гнучкість дає нам можливість виживати, швидко ухвалювати рішення, війна це показала. Ми супергнучка нація. Коли ти вичерпав весь свій арсенал, і вже не можеш бути ефективним, думаєш, що ти маєш робити по-іншому — й отримуєш новий досвід. Це круто! «Перезавантаження прошивки» дає цю легкість. Зашореність — навпаки тягне на дно.

Відчути легкість можна буквально! Мета бренду glo™ — створювати не просто пристрої для нагрівання тютюну, а стильні моноблоки, для яких дизайн є однією з визначальних рис. glo™ цінують легкість та свободу в усьому. Саме тому створили glo™ Hyper X2 Air. Передзамовлення доступне тільки в Україні, тому саме зараз є можливість стати одним із перших власників glo™ Hyper X2 Air і ще й отримати враження в подарунок.*

Це найкомпактніший пристрій glo™ в лінійці Hyper: він важить 75 грамів, а його товщина — 12,5 мм. Пристрій доступний в семи кольорах, кожен з яких нагадуватиме один зі станів небосхилу: від золотого світанку до рожевих сутінків. Так користувач зможе обрати свій небесний відтінок.

У чому переваги:

  • два режими, щоб самостійно керувати насиченістю: Стандарт та Буст;
  • окрема кнопка для активації режиму Буст, для більшої зручності;
  • батарея, що дозволяє зробити до 20 сесій на одному заряді**;
  • фіксована тривалість сесій однакова для всіх пристроїв glo™: 3 хвилини у режимі Буст і 4 хвилини в режимі Стандарт;
  • ефективна нагрівальна камера, щоб пристрій був швидко готовий до роботи: час нагрівання у режимі Стандарт – 30 секунд, та 20 секунд – у режимі Буст.

*Спеціальна пропозиція діє з 6 березня по 10 квітня 2023 року. Кількість подарунків обмежена і становить 1000 шт. Деталі за посиланням. **До 20 сесій без підзарядки. За умови повністю зарядженого акумулятора. Показник може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

KOLA

співачка

Співачка KOLA, відома ліричними піснями, знайшла силу й потужну енергію для творчості в тісному контакті з собою та у вдячності світові.

«Я вдячна за все, бо лише сьогодні відчуваю себе на 100% собою, а це найбільший кайф для людини — не грати щось або когось. Я роблю те, що обожнюю — пишу музику та виступаю для наших людей! Для мене людина — це найбільша цінність. Я пишаюся всіма нами й просто хочу, щоб така єдність у нас була все життя».

Отже, що допомагає KOLA створювати та зберігати ресурс легкості — ділимося інсайтами.

Час з собою

За цей рік я стала більш відповідальною, зібраною та чутливою. Я вважаю, що між всіма нами є зв’язок. Усі ми в цьому світі маємо допомагати одне одному, і сьогодні я відчуваю саме це всередині себе — бажання віддавати, ділитися та просто робити щось корисне. Інколи я втомлююся, але це радше емоційний вимір. Мені потрібно мало часу для відновлення, наприклад, просто поспати або з’їсти щось смачненьке, або посидіти на природі та подихати повітрям. Я дуже люблю бути на самоті, бо надмірна чутливість до середовища викликає дискомфорт. Аби зберігати ресурс легкості, мені необхідно відчувати контакт із самою собою та природою.

Музика — мій всесвіт

Музика — щось на кшталт медитації, яка може занурити мене в інший стан. Кожна пісня — особиста історія, яку я пережила або переживаю. Якщо прослідкувати за виходами композицій, це ніби мій щоденник почуттів, які пов’язані з різними подіями в житті.

Усі кажуть, що мої пісні лікують, що вони ніби про всіх людей і їхні почуття, емоції, про те, що їм близько. А після прослуховування з’являється надія, віра, і від цього стає краще на душі. Музика — це великий, різноколірний світ, де тільки ти відчуваєш, яку фарбу використати для викладення думок.

Помічати натхнення навколо себе

Мене надихає все, і в різні моменти життя це окремі речі. Люди, події, музика, природа, архітектура, мрії. Найголовніший двигун — моя команда, друзі, сім’я. Коли я емоційно напружена, плачу. Щире вивільнення емоцій дарує легкість й насправді є ознакою сили, а не слабкості. Для мене важлива відкритість світу, бо я вірю, що так він відкривається мені у відповідь.

Вірити й робити свою справу

Я вірю в людей і в українську музику, культуру, в нашу перемогу. Просто роблю свою справу, як і кожен українець сьогодні. Щаслива, що моя музика відгукується й залишається в серцях людей. Моя рутина — цінувати кожний момент, кожну секунду, тут і зараз, цей стан перманентний. Тільки так можна зробити, щоб твоя мрія дитинства з кожним кроком усе більше ставала реальністю. Мріяти — це ще один секрет, як зберігати легкість. Я вважаю, що наші думки формують життя, тому в мріях і в прагненні їх втілити дуже багато енергії.

Ми розробили хмару мрій. Поділіться будь-яким своїм бажанням й воно неодмінно справдиться в житті!